Halli i ri i Ramës me Greqinë dhe fondet sekrete

Nga Artur Zheji Bën vetëm fushatë KM-ja. Askush nuk e di se kur qeveris, tanimë.

Beteja qesharake e Edi Ramës, për të bërë Shtrigën-Borëbardhë!

Nga Poli Hoxha Fiks si tani, dy vite më parë-fund tetori ka qenë-Edi Rama, nisi.

“Dinakëria” e Ilir Metës dhe LSI në mes…

Nga Artur Zheji Ilir Meta, është sot Presidenti më i pasulmuar ende nga palët. Kryeministri përfiton.

Një meshë për pulat

Nga Gjergj Meta Sapo kisha mbaruar meshën e mbrëmjes gjatë javës. Motër Virxhinia më afrohet.

Babalja/ “Presim shpalljen e emergjencës kombëtare”

Nga Astrit Patozi BABALJA, SI EMERGJENCË KOMBËTARE Nuk mbaj mend asnjë rast tjetër të ngjashëm..

“Hidhu nga ne’, si u kapën me preshë në duar Rama-Xhafaj. Këtë radhë…”

Nga Andi Bushati Dëshmia para kamerës së fshehtë e Fredi Alizotit nuk është vetëm turpi.

Një popull hajn dhe Fishta i madh

Nga Klodian Tomorri Kush është më i madh, kontributi i Fishtës për Shqipërinë apo mosmirënjohja e.

Normaliteti shqiptar, vajzat e pasura të show-t dhe profesorët e varfër

Nga Ben Andoni Nuk është se Shqipëria bën ndonjë dallim të madh nga vendet e.

Një komando hero, përballë kriminelëve!

Nga Flamur Vezaj Meviol Bilo, apo siç e thërrasin kolegët e tij Joli, i dekoruar.

“Nëse Eni dhe Fevziu nuk do të kishin intervistuar Xhisielën, nuk do e kishim njohur këtë tragjedi”

NGA ENKEL DEMI Kanë qenë të shumta reagimet ndaj intervistave të fundit televizive të Xhisela.