“Nëse Eni dhe Fevziu nuk do të kishin intervistuar Xhisielën, nuk do e kishim njohur këtë tragjedi”

NGA ENKEL DEMI Kanë qenë të shumta reagimet ndaj intervistave të fundit televizive të Xhisela.

“Xhisielën e shqyen të gjithë, pasqyra e një shoqërie të për*unuar dita-ditës në grup”

Nga Astrit Patozi Tashmë kanë folur të gjithë dhe është më e qartë për këdo.

Prangat e padrejta në duart e Rexhepit

Nga Andi Bushati Prangat në duart e Rexhep Rrajës nuk janë as një rast për.

“Mbrëmë ata ishin heronjtë e mi”, analisti tregon natën në urgjencë: Kur gjykojmë mjekët, duhet…

Nga: AGRON GJEKMARKAJ Pa e provuar në lëkurën e tij një gjë gjithsecili me lehtësi.

“Ishte koha e targave të zeza, vajzat përdhunoheshin dhe liheshin tek dera e konviktit”

Nga: Rudina Xhunga Kur unë mbarova studimet e mia, ishin katër vitet e fillimit të.

“Bombat me dashnorë/e” karta e fundit e politikës së sterruar

Ai…ajo…ata kanë dashnore. Këtë gjë të gjithë e dinë. Të gjithë flasin, por jo të.

Hipokrizia e Ramës në luftën me mediat

Nga Andi Bushati Edi Rama i është rikthyer disa herë të enjten në mbrëmje, në.

Lali pinoku…

Nga Agim Xhafka Lali Erit nuk i ka shkuar mbarë asnjë punë. Sa thotë që rregullova.

Bllofi fëmijënor i vettingut të politikanëve

Nga Andi Bushati Lulzim Basha ka hedhur në treg një tjetër propozim qesharak atë për.

”Opozita e shpalli Shkodrën si dikur plebenjtë e Romës Aventinon, por emergjenca është brenda PD e LSI”

Nga: AGRON GJEKMARKAJ Aventino është një nga shtatë kodrat, mbi të cilat shtrihet Roma. Dikur.