Bllofi fëmijënor i vettingut të politikanëve

Nga Andi Bushati Lulzim Basha ka hedhur në treg një tjetër propozim qesharak atë për.

”Opozita e shpalli Shkodrën si dikur plebenjtë e Romës Aventinon, por emergjenca është brenda PD e LSI”

Nga: AGRON GJEKMARKAJ Aventino është një nga shtatë kodrat, mbi të cilat shtrihet Roma. Dikur.

Shqiptarët po shkojnë në Perëndim për t’i mësuar Europianët se si sigurohet buka

Nga Zef Preçi Dihet botërisht që për gati gjysmën e shekullit të kaluar, duke filluar.

“Kryeministri e 8 ministra paguhen me taksat tona, por e nisën javën me mbledhje partie”

Politologu i njohur Afrim Krasniqi komenton zhvillimet e politikës në ditën e sotme. Sot PS.

Paralajmërimi i fortë për Klodiana Lalën/ “Atentatorët nuk kanë hequr dorë”

Nga Edmond Tupja E dashur Klodiana, së pari, lejomë t’ju drejtohem kështu, thjesht fare, drejtpërdrejt,.

Për Klodiana Lalën dhe ata që abuzojnë me lirinë e fjalës

Nga Mentor Kikia Rasti i sulmit me armë në shtëpinë e prindërve të gazetares Klodiana.

Ata që qëlluan mbi Klodin, janë miq të tavolinës së Edi Ramës

Nga Bledian Koka Nuk na ke bërë asgjë… Plumbat ndaj mikes sime të ngushtë Klod.

Trondit Berisha: Shkoj në polici për gruan mostër, ata ma përdorin si prostitutë

Nje denoncim i pazakonte eshte publikuar nga ish kryeministri Sali Berisha i cili thote se.

Mbase kishin të drejtë, ne shqiptarët s’dimë të bëjmë shtet

Nga Ben Andoni Ka vetëm një dhe një të vetëm përgjegjës të gjendjes në të.

Emigrantët na ikën, por çfarë morën me vete?

Nga Alma Nikolli Mbesa ime gati 5-vjeçe po ikën shumë e lumtur nga Shqipëria. Jo.