Përse LSI është shpresa e vetme e Berishës!

Nga Mero Baze Ajo që është e pazakontë në këtë histori, është fakti që udhëheqësi.

Parashikimi i Zhejit: Sa të jetë Ilir Meta president, Rama do të…

Në një analizë mbi situatën e krijuar politike, Artur Zheji gjykon se “sa të jetë.

Fytyra e Erjon Velisë që po vizatojnë të huajt

Në mediat shqiptare, të cilat riprodhojnë nga 4- 5 lajme të hareshme në ditë për.

Pse të lexojnë shqiptarët, kur “elita” jonë janë Fari Balliu, maskarenjtë, hajdutët, palaçot?!

Nga Ilirjan Blloshmi Sipas një studimi mbi 1 milionë shqiptarë mbi 25 vjeç nuk kanë.

Lidhja e dyanshme e Ramës me ‘Oligarkët e kriminelët’

Nga Kastriot Islami Ndonëse shumë analistë e personazhe të rëndësishëm publike i kanë konsideruar të ekzagjeruara.

Po na mbysin për t’u pasuruar vetë

Nga Denis Dyrnjaja Vaji i ullirit falso. Mishi me hormone. Peshku me koncentrat. Perimet me.

Saliu e Meta janë të lidhur me Moskën, “brekushet “ e Erdoganit ranë…, qeshni se dhe për ca kohë do t’i kemi nëpër këmbë këto fakirë zyloanë

Nga Spartak Ngjela I shoh nëpër portale dhe në FB që shkruajnë për “forcën ruse”..

Pak ditë pas ngjarjes në Selenicë, pedagogu bën propozimin që nuk ua kishte marrë mendja. Ai thotë se…

Kasaphana që ndodhi në Selenicë ka nevojë për reflektim të të gjithë shoqërisë. Pavarësisht specifikave.

Plazhi në Shqipëri: Fara dhe celularë. Ose silikon dhe misra të pjekur

Nga Edlira Gjoni Do ishte mirë të postohej për fluksin e makinave që më në.

“Ritvan s’të gjykoj dot, nuk ke faj…”

Nga Kristina Gjergji Ritvan s’të gjykoj dot se ndoshta nëse do isha në atë vend.