“Si me magji”, shikoni si skuqen domatet brenda dy ditëve

Problematika ushqimore në vendit tonë vijon të mbetet e lartë. Top Story”, pasi ka siguruar.

Sot iku nga kjo jetë nënë Maria, ajo nuk donte të ishte vetëm, por djali i saj…historia që të prek zemrën!

Gazetari Osma Stafa na ka emocionuar me historinë e një nëne, një katolike e devotshme.

Arbër Hajdari “shokon” me deklaratën: Kanë vjedhur para në emër tim

Arbër Hajdari është një nga persona i cili ka si profesion të tij bamirësinë. Ndoshta.

Letra e nënës përlot botën: Më fal bir që të gënjeva

Letra e saj është bërë virale në të gjithë botën. Emma Shaë nuk e kishte.

Ju thamë se këtë javë do ndodhte diçka e pabesueshme? Sinoptikanët japin alarmin tjetër

Pas ditëve të ngrohta që sollën para kohe pranverën, vendi i ka ardhur sërish ditëve.

Një shpërndarje nuk të kushton asgjë, Sirdit 3-vjeçar mund t’i shpëtojë jetën

Sirdi, vogëlushi me sy blu dhe pamje engjellore kërkon ndihmën e secilit prej nesh. Sado.

I’u nënshtrua një operacioni të vështirë në Itali, ja si është gjendja e 15 vjeçarit Shkodran

15 vjeçari nga Shkodra Musa Baculi kalon me sukses operacionin e vështire shëndetësor që mjekët.

Hyn në fuqi ligji, së shpejti ndalohen për personat nën 18 vjeç këto pije

U mendua se ishte një deklaratë e kryeministrit për të tërhequr vëmendjen por jo. Tashmë.

Bien masivë me gurë, bllokohet aksi i rëndësishëm kombëtar

Rrëshqitjet e gurëve pas reshjeve janë më se të zakonshme, sidomos në rrugët shqiptare. Mëngjesin.

Profesori zbulon gafat e rënda në librat shkollorë, pasaktësi shkencore e fjali pa kuptim

Një tjetër skandal me librat shkollorë që mësojnë çdo ditë fëmijët shqiptarë. Librat janë mbushur.