E rrallë në Shqipëri, 25-vjeçarja sjell në jetë trinjakë, e çfarë peshe se..

Një lindje e veçantë është regjistruar në spitalin Rajonal të Beratit, në repartin e Gjinekologjisë..

Punëtori që ndërtonte xhaminë ra nga skela, e pësojnë keq inxhinieri dhe drejtuesja e punimeve

Pas ngjarjes së rëndë që ndodhi dje në Gjirokastër, ku një punonjës ra nga një.

Kaloi mundime pa fund, familja shqiptare me 5 fëmijë merr lajmin e papritur

Kur Albert Deda shikon kartën e identitetit, ai shkëlqen nga lumturia. Është fjala “leje qëndrimi”.

Shqiptari nxjerr veshkën për shitje në internet, firma bllokon ofertën

Për shkak të mungesës së parave, unë ju ofroj një nga veshkat e mia. Kurrë.

Me virusin e tërbimit, merren masa të rënda, 261 dhelpra të kuqe…

Agjencia Kombëtare e Zonave të Mbrojtura ka asgjësuar 261 individë të dhelprës së kuqe. Sipas.

Skandali/ 29 mijë familje dolën nga skema e ndihmës ekonomike këtë vit

Reforma në ndihmën ekonomike ka nxjerrë nga skema më shumë se 29 mijë familje në.

La SHBA-në për Shkodrën, kolegët të revoltuar për arrestimin e doktor Dragushës: S’ka vrarë njerëz!

“Nuk ka vrarë njerëz, por ka shpëtuar!” Kolegët e Luan Dragushës, shefit të koronarografisë në.

Rikthehet Aida Shtino, prek me dedikimin për personin e ndjerë

Është një nga moderatoret që për një periudhë të gjatë kohe ka qenë pjesë e.

Marrëveshja për emigracionin, Gjermania iu hap derën të rinjve shqiptarë

Gjermania dhe Shqipëria kanë hedhur një hap të rëndësishëm drejt emigracionit legal, ku shumë të.

“Zoti më dha 2 dhurata”, pas 24 vitesh ndodh mrekullia

Fëmija është pasuria më e madhe për këdo. Të qenit nënë është kulmi i lumturisë.