Bllokohet hyrja e kantierit të HEC-it në Valbonë. Shihni çfarë ka ndodhur

Një grup aktivistësh mjedisorë nga fushata “Mbro Lumenjtë e Ballkanit” dhe banorë të Luginës së.

Kjo është Xhoi, vajza nga Elbasani me profesionin e meshkujve

Kjo vajzë nga Elbasani quhet Xhoi dhe ka zgjedhur të bëjë një punë që e.

Si do jetë dita juaj sot? Horoskopi për 12 shenjat e zodiakut

Çfarë kanë parashikuar yjet për 12 shenjat e horoskopit? Mësoni si do të jetë fati.

Jo më ndryshim ore? Zbulohet propozimi i Komisionit Europian

Rituali i ndryshimit të orës dy herë në vit mund të hiqet, të paktën në.

Anisa e vogël me shumë halle, çfarë po ndodh me të dhe fëmijët e tjerë

Çdo vit numri i fëmijëve që braktisin shkollën për shkaqe ekonomike është i madh në.

E refuzuar nga të gjithë, rrëfehet 20-vjeçarja: Burri ma ka nxirë

Është vetëm 20 vjeçe, është nënë e një fëmije 1 vjeç dhe ish-grua e një.

Historia e pabesueshme që u zbulua nga murgeshat, gjyshi tregon si e mësoi krimin e ish-dhëndrrit

E solli në jetë për t’i falur dashuri, por abuzoi me të në mënyrë më.

Shpëtoi 6 vetë nga përmbytja, ky është heroi shqiptar në Francë

Florim Shehu, 33-vjeç, që jeton në Changé, Francë, ka marrë leje qëndrimi nga shteti francez.

Rrëfimi drithërues i 22-vjeçares shqiptare: Nisi kur isha 11 vjeçe!

Historia e një të reje dhe e kaluara e saj dramatike. Një 22-vjeçare ka bërë.

Transmetimet dixhitale, AMA merr vendimin e papritur

AMA ka shtyrë fikjen e transmetimeve analoge për 4 muaj. Me sa duket për shkak.