Ju thamë se këtë javë do ndodhte diçka e pabesueshme? Sinoptikanët japin alarmin tjetër

Pas ditëve të ngrohta që sollën para kohe pranverën, vendi i ka ardhur sërish ditëve.

Një shpërndarje nuk të kushton asgjë, Sirdit 3-vjeçar mund t’i shpëtojë jetën

Sirdi, vogëlushi me sy blu dhe pamje engjellore kërkon ndihmën e secilit prej nesh. Sado.

I’u nënshtrua një operacioni të vështirë në Itali, ja si është gjendja e 15 vjeçarit Shkodran

15 vjeçari nga Shkodra Musa Baculi kalon me sukses operacionin e vështire shëndetësor që mjekët.

Hyn në fuqi ligji, së shpejti ndalohen për personat nën 18 vjeç këto pije

U mendua se ishte një deklaratë e kryeministrit për të tërhequr vëmendjen por jo. Tashmë.

Bien masivë me gurë, bllokohet aksi i rëndësishëm kombëtar

Rrëshqitjet e gurëve pas reshjeve janë më se të zakonshme, sidomos në rrugët shqiptare. Mëngjesin.

Profesori zbulon gafat e rënda në librat shkollorë, pasaktësi shkencore e fjali pa kuptim

Një tjetër skandal me librat shkollorë që mësojnë çdo ditë fëmijët shqiptarë. Librat janë mbushur.

Uauuu dalin në dritë të tjera bëma të Shefqetit, “shëruesi” sek.ual të burrave (Video)

Stafi i programit ka mundur të sigurojë dëshmi për abuzimet e Shefqetit, që mesa duket.

Do qani kur të njiheni me historinë e këtyre dy vajzave, që i lidhi një fatkeqësi

Historia e këtyre dy vajzave është një mesazh për të gjithë ata që përbuzin por.

“Dilja natën nëpër hotele, ndryshe më rrihte”, dëshmia e dhimbshme e vajzës së trafikuar

Trafikimi i grave dhe vajzave ka prekur mjaft familje shqiptare. Një dëshmi tronditëse, sjell një.

Ua e tmershme! Helmohen fëmijët e kopshtit, Kryebashkiakukërcënon prindërit që mos e bëjnë publike

Vetëm disa ditë më pas është zbuluar një ngjarje e rëndë që ka ndodhur në.