FOTO/ Policia shoqëron 6 protestues, ja çfarë bëjnë banorët me flamuj amerikanë

Policia ka shoqëruar 6 protestues në Unazën e Re, mes tyre edhe nën moshën 18-vjeçare.

Skandali/ OSHEE iu pret dritat banorëve të Unazës së Re

OSHEE iu ka prerë dritat banorëve të Unazës së Re të cilët protestojnë prej dy.

“O shpellar hajde na tako”, plas sërish tek Unaza, banorët nuk pyesin më por…

Banorët e ‘Astirit’ në Tiranë janë hedhur në ditën e 13 të protestës duke bllokuar.

Shifrat e frikshme/ Shqipëria e treta për numrin e lartë të emigrantëve, 40% kanë ikur

Prej kohësh vijojnë raportimet për largimin e shqiptarëve nga vendi, jo vetëm të të varfërve.

FOTO/ “Dy duar për një kokë”, shpërthejnë protestuesit: O Edi Rama për 1 vit mban dashnoret me lekë

Banorët e Unazës së Re kanë bllokuar rrugën pranë bashkisë së Tiranës duke i kërkuar.

Nxehen gjakrat, banorët e ‘Unazës së Re’ i shkojnë Veliajt në zyrë, përplasen me policinë

Protestuesit janë mbledhur para bashkisë, ndërsa kërkojnë takim me kryebashkiakun Erion Veliaj, që të marrin.

E pabesueshme, shqiptarja në Zvicër lind gjashtënjakë por do çmendeni se çfarë i ofroj shteti

Shumë e rrallë është që një shqiptare të lindë trenjakë dhe jo më gjashtënjakë. Një.

“Duam paret tona”, shpërthen tjetër protestë në vend, bllokohet rruga

Një tjetër protestë në vend, kësaj radhe nga punëtorë që skanë marë rrogën e dy.

U martua sërish me një grua me fëmijë, por shqiptarin nuk e shpëton asgjë

Me gjithë përpjekjet e tij, shqiptari nuk ia ka dalë të sigurojë qëndrimin në Zvicër..

Vogëlushja ndahet nga jeta pas serumeve, prokuroria kërkon dënim për mjeken e Beratit

Një ditë tragjike për një vajzë të vogël 3 vjeçe dhe familjen e saj që.