Kjo është buka me bojë që hamë cdo ditë. Por ja si ta dalloni në shtëpi nëse është me ngjyrues (Video)

Shpesh diskutojmë me njëri tjetrin se cfarë konsumojmë dhe nuk kemi siguri për pothuajse asnjë.

E frikshme/ 78% e mjekëve pohojnë se mund të largohen nga Shqipëria

Si rrjedhojë e migrimit masiv dhe faktorëve të tjerë, Shqipëria ka normën më të ulët.

E rëndë në Lushnje, foshnja gjendet brenda kazanit të plehrave

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në qytetin e Lushnjes ditën e sotme. Një foshnje.

Si do jetë kjo fillimjavë? Ja parashikimi i meteorologëve

Moti i keq nga Italia duket se ka mbërritur dhe në Shqipëri dhe vendi hyn.

Moti i keq mbërrin dhe në Shqipëri, ‘tërbohet’ deti. Vjen njoftimi i rëndësishëm

Moti i keq me reshje dhe erëra të forta që ka përfshirë Italinë pritet të.

Moti i keq në Itali, mbyllet porti i Barit, ç’po ndodh me Durrësin

Italia është përfshirë nga moti i keq me reshje shiu dhe erë të fortë duke.

Nuk keni dëgjuar kurrë më parë, por njihuni me burgun e pazakontë shqiptar ku nuk ka roje të armatosura

Ndoshta nuk keni dëgjuar më parë për burgje pa roje sigurie, por tashmë njihuni me.

Shqipëria bën gati valixhet, shifrat e frikshme. Përse po ikin dhe të arsimuarit dhe ata me paga mbi 1,000 euro

Valët e emigrimit kryesisht të moshave të reja do të vijojnë me një intensitet të.

Skandali, nxënësit shqiptarë detyrohen të këndojnë himnin grek

Ndikimi Grek në Shqipëri sa vjen edhe shtohet. Pas skandalevetë shumta si çështja e detit,.

FOTO/ Mësuesja i kërkon 200 euro, shkodrani i jep përgjigjen epike

Legjendat me mësuesit që kërkojnë lek nuk janë zbehur ende në vendin tonë, e me.