Skandali/ Pres 20 vitesh në Itali, emigrantin e dënojnë në Shqipëri për…

“Fiks Fare” denoncoi mbrëmjen e së enjtes sesi një emigrant shqiptar në Itali është dënuar.

Pas problemeve me drejtësinë, Vangjush Dakon e zë dhe një hall tjetër

Përveç problemeve me drejtësinë që i janë hapur kryetarit të Bashkisë Durrës vangjush Dako, në.

VIDEO/ Homazhe për pronarin e Leister, por ky njeri bën gjestin harbut!

Vichai Srivaddhanaprabha, pronari tajlandez i klubit anglez Leister, u nda nga jeta disa ditë më.

Studentja tregon kushtet e mjerueshme në konvikte: S’ka as ujë e as letër higjienike

Pamundësia për të përballuar qiratë e larta të shtëpive, i detyron shumë studentë nga rrethet.

“Nëse ju del ky mesazh, duhet të…”, ambasada e SHBA tjetër paralajmërim për lotarinë amerikane

Ambasada amerikane jep të tjera këshilla për të gjithë ata që aplikojnë në lotarinë amerikane,.

Historia e Amarildës dhe familjes së saj ngre në këmbë francezët: Janë në rrezik ekstrem

Familja shqiptare Mitaj u dëbua nga Frnca dhe tashmë ka mbërritur në Tiranë. Vendimin e.

Kjo është buka me bojë që hamë cdo ditë. Por ja si ta dalloni në shtëpi nëse është me ngjyrues (Video)

Shpesh diskutojmë me njëri tjetrin se cfarë konsumojmë dhe nuk kemi siguri për pothuajse asnjë.

E frikshme/ 78% e mjekëve pohojnë se mund të largohen nga Shqipëria

Si rrjedhojë e migrimit masiv dhe faktorëve të tjerë, Shqipëria ka normën më të ulët.

E rëndë në Lushnje, foshnja gjendet brenda kazanit të plehrave

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në qytetin e Lushnjes ditën e sotme. Një foshnje.

Si do jetë kjo fillimjavë? Ja parashikimi i meteorologëve

Moti i keq nga Italia duket se ka mbërritur dhe në Shqipëri dhe vendi hyn.