Parashikimi i muajit nëntor edhe më i befasishëm se ai i tetorit, bëhuni gati për ditë surprizash

Moti vjen serish me befasi dhe duket se surprizat nuk kane mbaruar ende. Sipas parashikimeve.

Shqipëria mbyll shkollat por po hap…Ky është lajmi i keq për vendin

Shqipëria e pesë viteve të fundit është shndërruar ndoshta në shtetin e vetëm në Europë.

Drama e Ermirës: Burri më la për gruan 11 vite më të madhe. Jam me kancer, fëmijët pa bukë

“Jam shumë e fortë por tani nuk po rezistoj dot më”. Kjo është thirrja e.

Ndahet papritur nga jeta mjeku i njohur shqiptar

Ka nderuar jete papritur mjeku i njohur Flamur Tartari. Lajmin e hidhur te largimit nga.

“Mos ndërtoni Hidrocentrale në Cem”, pas shqiptarëve dhe Mali i Zi çohet në protesta

Pas shqiptarëve dhe qytetarët e Malit të Zi janë çuar në protesta kundër ndërtimit të.

Habit 51-vjeçarja: Zura të dashur burrin me 4 fëmijë, por tani ai nuk pranon që djali është i tij

Një rrëfim i pazakontë, që mund ta kemi dëgjuar pas veshi por asnjëherë publikisht. Vjollca.

Skandali/ Shihni si e heqin zvarrë studenten në takimin e Ramës

Një skandal ka ndodhur sot në takimin e Ramës me studentë ekselentë. Një studente është.

Brrrrr nesër nxirrni xhupat, meteorologët tregojnë çfarë ndodh nga e hëna

Shqipëria ka pasur një vjeshtë fantastike, plot me diell e temperatura të ngrohta që madje.

Për 17 ditë AKU bllokon 9621 mish, mbyllen 8 biznese

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka forcuar dhe shtrënguar akoma më shumë masat dhe kontrollet, nëpërmjet.

Ambasada e SHBA i sqaron sot ‘Live’ qytetarët për Lotarinë Amerikane

Në një kohë kur ende vijojnë aplikimet për lotarinë amerikane, Ambasada e SHBA-ve në Tiranë.