“Mos ndërtoni Hidrocentrale në Cem”, pas shqiptarëve dhe Mali i Zi çohet në protesta

Pas shqiptarëve dhe qytetarët e Malit të Zi janë çuar në protesta kundër ndërtimit të.

Habit 51-vjeçarja: Zura të dashur burrin me 4 fëmijë, por tani ai nuk pranon që djali është i tij

Një rrëfim i pazakontë, që mund ta kemi dëgjuar pas veshi por asnjëherë publikisht. Vjollca.

Skandali/ Shihni si e heqin zvarrë studenten në takimin e Ramës

Një skandal ka ndodhur sot në takimin e Ramës me studentë ekselentë. Një studente është.

Brrrrr nesër nxirrni xhupat, meteorologët tregojnë çfarë ndodh nga e hëna

Shqipëria ka pasur një vjeshtë fantastike, plot me diell e temperatura të ngrohta që madje.

Për 17 ditë AKU bllokon 9621 mish, mbyllen 8 biznese

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka forcuar dhe shtrënguar akoma më shumë masat dhe kontrollet, nëpërmjet.

Ambasada e SHBA i sqaron sot ‘Live’ qytetarët për Lotarinë Amerikane

Në një kohë kur ende vijojnë aplikimet për lotarinë amerikane, Ambasada e SHBA-ve në Tiranë.

Studentat në arrati, në 6 vite përgjysmohet numri i tyre

Të dhënat e fundit të Institutit të Statistikave janë dramatike për një shoqëri që po.

E kishte djalin dembel dhe shpërdorues… derisa një ditë vendosi dënimet inteligjente!

Një herë jetonte një biznesmen, i cili kishte një djalë dembel, të cilit i pëlqenin.

Këto ushqime zëvendësojnë ilaçet, nga ftohja tek veshkat, ja cilat ju shpëtojnë pa shkuar tek mjeku

Me ardhjen e stinës së dimrin, problemet e shëndetit fillojnë dhe dalin më tepër në.

Lezhjanët thyejnë një tjetër rekord, pas alkoolit, ata futen në grupi e njerëzve me më pak…

Një ndër etapat më të rëndësishme të jetës sonë, padyshim është martesa. Vitet e fundit,.