Skandali/ Atletja nga Kenia zbulon prapaskenat e Maratonës dhe lali Erit (Video)

Ajo çka nuk mësuam nga maratona e këtij viti, e tregon kjo video e mëposhtme..

Ndodh edhe kështu! Humbi portofolin në Sarandë, turisti kroat surprizohet nga shqiptari

Ka dhe raste të tilla dhe njeriu duhet të mendojë gjithmonë po sikur të ishte.

Avioni pëson defekt sa do nisej, anulohet fluturimi Rinas-Firence

Anulohet fluturimi i ‘Albawings’. Avioni i linjës që do të nisej për në Firenze në.

Rrëfehet shqiptarja: Në një krevat me burrin dhe nuk më prekte, natën dilte me shoqen greke

Laureta është një nënë e re nga Pogradeci, e cila ka dy fëmijë me bashkëshortin.

Shtëpitë me kredi të buta, ja kur do të shpallen fituesit

Drejtoria e Strehimit në Tiranë është në fazën e fundit të shqyrtimit të dosjeve të.

Fëmija rrezikoi jetën pas operacionit tek Ushtaraku, e shpëton doktori shqiptar në Itali

Një fëmijë 6 vjeç u aksidentua disa ditë më parë në qytetin e Kavajës duke.

Vjehrra: Nusja bën magji, më theu krahun. Djali: I fute kokën mes këmbëve e i shkule flokët

Zënkat nuse e vjehrrë janë më të zakonshmet në familjet shqiptare. Një histori sherresh familjare.

Nëse ndërruat shtëpinë keni 6 muaj kohë të deklaroni adresën, ndryshe…

Qytetarët që kanë ndërruar vendbanimet e tyre do të kenë 6 muaj afat për të.

Fëmijët rrezikojnë jetën për të shkuar në shkollë, mbi Vjosë me teleferik të sajuar

“Fiks Fare” iu rikthye një problematike të bartur prej vitesh, teksa disa fëmijë rrezikojnë të.

Ish-punonjësi i ISSH-së vjedh paratë e pensioneve të fshatarëve

“Fiks Fare” zbulon një skandal që ka ndodhur në Institutin e Sigurimeve Shoqërore në Korçë,.