Lira Gjika na lë pa frymë. Nëse keni fëmijë, duhet ta lexoni patjetër

Nga Lira Gjika Gjyshja e mirë fuqizon lidhjen e fëmijës me nënën. Nuk zëvendëson nënën.

Censurohet protesta për Xhisiela Malokun, televizionet rreshtohen me qeverinë

Qindra njerëz kanë dalë sot në bulevard në mbështetje të Xhisiela Malokut. Pasditen e sotme,.

Ndiqeni live/ Njerëzit mblidhen para Kryeministrisë kërkojnë të ikë Rama

Qindra njerëz janë mbledhur tek Kryeministria në Tiranë Dhunimi i 25-vjeçares nga Fushë-Kruja nga djali.

Tjetër tërmet, shkundet qendra e Shqipërisë

Një tjetër tërmet në Shqipëri. Pas atij të paradites, janë ndjerë lëkundje të tjera në.

Skandali që po merr jetë, 93% e medikamenteve të skaduara

Të dhënat e siguruara nga BIRN tregojnë se rreth 93 për qind e medikamenteve që.

FOTO/ Hap pjeprin që kishte blerë në pazar por ajo që gjen brenda e shokon

Flasim shpesh dhe debatojmë për ushqimet që konsumojmë të pakontrolluara, jashtë standardeve por edhe të.

Burri denoncon: Gruaja iku me të dashurin. Bashkëshortja: Ke 18 vjet që pi hashash

Flamur Mema është 43 vjeç nga Maminasi. Ai i është drejtuar emisionit “Me zemër të.

Tani kush u shet pije energjike fëmijëve do dënohet, ja sa do jetë gjoba

Një sërë ndryshimesh janë propozuar në ligjin nr. 9518, datë 18.4.2006 “Për mbrojtjen e të.

Ambasada amerikane tregon kur nisin aplikimet për Lotarinë, çfarë duhet të dini

Ambasada Amerikane ka njoftuar datën e fillimit të aplikimeve për të gjithë shqiptarët e interesuar.

Rritet sërish çmimi i cigareve, ja sa do të kushtojë një paketë pas 1 janarit 2019

Në 1 Janar të vitit të ardhshëm akciza e duhanit do të rritet sërish. Në.