Ja momenti kur trajneri i DInamos ndjehet keq në pankinë dhe më pas pëson infarkt

Një ngjarje shumë e rëndë ndodhi dje në ndeshjen mes Dinamo Bukureshtit dhe Universitatea Kraiova.

Ndërroi jetë, i jepet lamtumira e fundit ikonës së futbollit shqiptar

I është dhënë lamtumira e fundit Fatmir Frashërit të ndarë nga jeta në moshën 78.

U largua nga Shqipëria pas rezultateve skandaloze, Panuçi merr goditjen e fortë nga e fejuara pas tre vitesh

Lajme te keqija vijne nga jeta rivate e ish-trajnerit te Kombetares, Christian Panuci. Pas u.

Nuk i mjaftoi Shqipëria, gruaja i bën të papriturën Panuccit

Sipas medieve italiane, , Christian Panucci, i ka dhënë fund lidhjes së tij 3 vjeçare.

U shkarkua nga drejtimi i Kukësit, reagon Ernest Gjoka: Nuk do ta bëj unë intervistën, le ta bëjë…

Ernest Gjoka nuk është më trajner i Kukësit dhe duket një histori identike me atë.

Super lajm! KF Vllaznia rinovon kontratat me dy futbollistët e rëndësishëm të ekipit

KF Vllaznia bën të ditur se ka rinovuar kontratat edhe me dy prej futbollistëve më.

A.ksident i r.ëndë, shuhet në vend boksieri kampion bote

Boksieri i njohur Pernell Whitaker ka humbur jetën krejt papritur. 55-vjeçari ndërroi jetë pasi u.

Surpriza vjen nga Italia, Ikardi ka gjetur akordin me Juven. “Zonja” i ofron Interit një shkëmbim

Lënia jashtë grumbullimit për në Kinë e Mauro Ikardit, tregon më së miri se argjentinasi.

Tjetër gol me fanellën e Çelsit, sulmuesi shqiptar nuk ndalet

Armando Broja, duket se është abonuar me golin. Talenti shqiptar ka gjetur sërish rrugën e.

Ah sa keq, la stërvitjen në mes se telefonata e familjes kishte lajmin e hidhur. Zinedin Zidan…

Një lajm aspak i mirë vjen nga bota e sportit per yllin e kesaj fushe..