Harxhoi 5 mijë euro për të hequr qafe ish-të dashurën, ylli i futbollit zbulon historinë befasuese

Një lajm sensacional vjen nga Franca. Ylli  i PSG-së, Jese Rodriguez, i ka surprizuar të.

Pas lajmit se u ngrit në këmbë, Ferrai bën gjestin e madh për Shumin

Një ditë më parë, u raportua se kampioni i Formula 1 Schumacher është ngritur nga.

U shkarkua pak orë më parë, ja kush mund ta zëvendësojë teknikun portugez Mourinho

Pas shkarkimit të trajnerit të Manchester United, Jose Mohurino, një ndër më favoritët për këtë.

E fundit/ Manchester United shkarkon Mourinhon, humbja e në Liverpul i dha goditjen

Manchester United ka shkarkuar José Mourinhon pas humbjes së të dielës në Liverpul, duke i.

Grushta dhe shkelma në fushë, ndodhë e papritura arbitri në gjendje “shoku” i gja*kosur dhe..

Argjentina është një nga vendet që e dashuron futbollin por këtë herë do të shohim.

Europa League/ Me fat Interi, short ‘ferri’ për Lazio-n e Strakoshës

Sot është hedhur edhe shorti i kompeticionit tjetër të UEFA-s, “Europa League”. Nuk do të mungojnë.

Mos e humbisni! Ja duelet e mëdha që do shihni në muajin shkurt!

Në Nion të Zvicrës u hodh sot shorti i 1/8-ave të finaleve të Champions League..

Dopieta ndaj Junajtid, tifozi i Liverpulit i ofron gruan Xherdan Shaqirit

Pas dopietës së  Xherdan Shaqirit, që i dhuroi fitoren Liverpulit në sfidën ndaj Mançester Junajtid.

Çmendet Ronaldo: S’më interesojnë numrat, fërkimi me portierin ishte…

Kristiano Ronaldo duket se është dashuruar pas Juventusit. Kristiano Ronaldo është “juventizuar” në maksimum, sepse.

VIDEO/ Gol nga porta në portë, kjo është një nga rastet që ndodhin rrallë në futboll!

Një gol sensacional është shënuar miqësore Jordani-Indi. Portieri i Jordanit, Amer Shafi Mahmoud Sabbah, do.