VIDEO/ Gol nga porta në portë, kjo është një nga rastet që ndodhin rrallë në futboll!

Një gol sensacional është shënuar miqësore Jordani-Indi. Portieri i Jordanit, Amer Shafi Mahmoud Sabbah, do.

Ju kujtohet John Cena? Zbuloni se çfarë po ndodh me keçistin e dashur për shqiptarët

John Cena, një nga keçistët më të dashur të kohës së tij për dashamirësit shqiptarë.

Shokuese/ Motra e Icardit tregon se çfarë i bëri Vanda Nara. Kjo nuk është gjë e mirë!

Me lot në sy, Ivana Icardi ka folur mbrëmjen e së dielës, “live”, në një.

Ministri italian sulmon edhe Higuainin: Më vjen turp nga ai që paguhet miliona euro dhe…

Matteo Salvini, ministri i Brendshëm i Italisë, njëkohësisht edhe zv/kryministër, nuk ka kursyer as Gongalo.

VIDEO/ Bën aktin heroik në ndeshje, pastaj feston si i çmendur me tifozët. Pamjet emocionuese

Një lojtari i skuadrës së futbollit amerikan, Kansas City Chiefs, shënoi një pikë spektakolare gjatë.

VIDEO/ Portieri tenton driblimin, por turpërohet keq fare, pamjet që bënë xhiron e rrjetit

Gu Chao, portieri Jiangsu Suning, ka bërë një gafë sensacionale gjatë ndeshjes kundër Shandong Luneng..

Shuma marramendëse, ja sa kushton suita e Ronaldos për një ditë në Londër

Futbollisti ka zgjedhur që të udhëtojë për në kryeqytetin britanik të Londrës së bashku me.

Tragjedi për sportin shqiptar, humb jetën mundësi nga Shkodra

Një 24-vjeçar shqiptar nga qarku i Shkodres i cili ushtronte sportin e mundjeve të lira.

“Nuk do flisni as pas 70 vitesh për ato që keni parë”, ylli i futbollit i detyron shërbëtorët të firmosin kontratën e cuditshme

Të jesh i famshëm ka edhe minuset e veta dhe jo cdo gjë është aq.

Lajm i hidhur/ Ndahet nga jeta legjenda e WWE

Jose Lothario, një emër i njohur në botën e sportit të WWE është ndarë nga.