Grushta dhe shkelma në fushë, ndodhë e papritura arbitri në gjendje “shoku” i gja*kosur dhe..

Argjentina është një nga vendet që e dashuron futbollin por këtë herë do të shohim.

Europa League/ Me fat Interi, short ‘ferri’ për Lazio-n e Strakoshës

Sot është hedhur edhe shorti i kompeticionit tjetër të UEFA-s, “Europa League”. Nuk do të mungojnë.

Mos e humbisni! Ja duelet e mëdha që do shihni në muajin shkurt!

Në Nion të Zvicrës u hodh sot shorti i 1/8-ave të finaleve të Champions League..

Dopieta ndaj Junajtid, tifozi i Liverpulit i ofron gruan Xherdan Shaqirit

Pas dopietës së  Xherdan Shaqirit, që i dhuroi fitoren Liverpulit në sfidën ndaj Mançester Junajtid.

Çmendet Ronaldo: S’më interesojnë numrat, fërkimi me portierin ishte…

Kristiano Ronaldo duket se është dashuruar pas Juventusit. Kristiano Ronaldo është “juventizuar” në maksimum, sepse.

VIDEO/ Gol nga porta në portë, kjo është një nga rastet që ndodhin rrallë në futboll!

Një gol sensacional është shënuar miqësore Jordani-Indi. Portieri i Jordanit, Amer Shafi Mahmoud Sabbah, do.

Ju kujtohet John Cena? Zbuloni se çfarë po ndodh me keçistin e dashur për shqiptarët

John Cena, një nga keçistët më të dashur të kohës së tij për dashamirësit shqiptarë.

Shokuese/ Motra e Icardit tregon se çfarë i bëri Vanda Nara. Kjo nuk është gjë e mirë!

Me lot në sy, Ivana Icardi ka folur mbrëmjen e së dielës, “live”, në një.

Ministri italian sulmon edhe Higuainin: Më vjen turp nga ai që paguhet miliona euro dhe…

Matteo Salvini, ministri i Brendshëm i Italisë, njëkohësisht edhe zv/kryministër, nuk ka kursyer as Gongalo.

VIDEO/ Bën aktin heroik në ndeshje, pastaj feston si i çmendur me tifozët. Pamjet emocionuese

Një lojtari i skuadrës së futbollit amerikan, Kansas City Chiefs, shënoi një pikë spektakolare gjatë.