VIDEO/ Portieri tenton driblimin, por turpërohet keq fare, pamjet që bënë xhiron e rrjetit

Gu Chao, portieri Jiangsu Suning, ka bërë një gafë sensacionale gjatë ndeshjes kundër Shandong Luneng..

Shuma marramendëse, ja sa kushton suita e Ronaldos për një ditë në Londër

Futbollisti ka zgjedhur që të udhëtojë për në kryeqytetin britanik të Londrës së bashku me.

Tragjedi për sportin shqiptar, humb jetën mundësi nga Shkodra

Një 24-vjeçar shqiptar nga qarku i Shkodres i cili ushtronte sportin e mundjeve të lira.

“Nuk do flisni as pas 70 vitesh për ato që keni parë”, ylli i futbollit i detyron shërbëtorët të firmosin kontratën e cuditshme

Të jesh i famshëm ka edhe minuset e veta dhe jo cdo gjë është aq.

Lajm i hidhur/ Ndahet nga jeta legjenda e WWE

Jose Lothario, një emër i njohur në botën e sportit të WWE është ndarë nga.

VIDEO/ Shokuese! Përfundoi në koma pas luftimit, kampioni i boksit humb jetën

Është ndarë nga jeta në moshën 49-vjeçare Christian Daigo, kampioni italian i Thaiboxe, i cili.

Arr**tohet futbollisti i njohur, detajet

Mesfushori i Paris Saint-Germain, Marco Verratti u arr**tua natën mes të martës dhe të mërkurës.

Wanda ‘ia dreth’ sërish ish-bashkëshortit. Ja çfarë ka ndodhur me bukuroshen

Wanda Nara ka një tjetër arsye për të buzëqeshur. Bukuroshja argjentinase është liruar nga akuzat.

Ngjarje e rëndë, rrëzohet helikopteri i pronarit të klubit të Premier Ligës

Një ngjrje rëndë ka ndodhur një natë më parë  në “shtëpinë” e Leister Sitit, ku.

FOTO/ Vanda një histori e shkuar, Maksi shfaqet me bjonden e re