E bujshme! Neymar ndahet nga e dashura, ajo zbulon prapaskenat

Ylli brazilian i PSG, Neymar dhe bukuroshja Bruna Marquezine i kanë dhënë fund lidhjes së.

VIDEO/ Për ju që luani futboll, kanë dalë në treg takat që mund t’iu bëjnë të shënoni më shumë gola

Një krijim interesat ai i stilistit John Serafino për të gjithë ata që praktikojnë futbollin..

E bujshme! Prokuroria kërkon burg për Wanada Nara-n. Ja çfarë i ka bërë ish-bashkëshortit

Katër muaj burgim është kërkesa e prokurorisë bërë këtë të martë në Gjykatën e Milanos.

FOTO/ Ronaldo largohet nga Torino

Një e diel në Paris, mes romaticizmit dhe koncertit të Jason Derulo. Protagonistë: Cristiano Ronaldo.

Pas ndeshjes arbitri nis të qajë, arsyeja është vërtet prekëse

Humbi të atin disa ditë më parë, megjithatë vendosi të zbriste në fushë për të.

Panuçi tërbohet me përkthimin në konferencën për shtyp, shpërthen keq: Katastrofë…

Konferenca e djeshme për shtyp ia ka hequr disi humorin pozitiv trajnerit Panuçi. Përkthimi nuk.

Skandali/ Fitues i dhjetëra titujve për Shqipërinë, sportisti nuk merr asnjë shpërblim nga shteti

Deputeti i Partisë Demokratike, Luçiano Boçi ka denoncuar sot një tjetër skandal që po ndodh.

Futbolli në zi, ndahet nga jeta ish-trajneri i Kombëtares

Një valë lajmesh të trishta kanë prekur në këto ditë futbollin shqiptar. Pas ndarjes së.

Nuk ka diskutime! Kjo është tifozja më e ‘nxehtë’ e Juves!

Ajo ka lindur dhe është rritur në Milano, por është një tifozë e zjarrtë e.

Ai shkëlqen në fushë, ajo në Instagram… Kush është e dashura e James, që ja prezantoi Ronaldo

James Rodriguez shënoi një super-gol për Kombëtaren e tij Kolumbinë në miqësoren e fundit përballë.