Driblim marramendës dhe gol! Shikoni spektaklin e yllit anglez në stërvitje

Një driblim marramendës, pastaj një gjuajtje potente dhe e ulët në cepin e majtë të.

Tronditet futbolli, ndërron jetë në moshën 32-vjeçare mesfushori shqiptar

Një lajm i hidhur për sportin e futbollin jo vetëm shqiptar. Ka ndërruar jetë në.

Futbollisti i njohur sherr në lokalin e natës, i thyen hundën këngëtarit pasi i ngacmoi gruan

Nuk kanë fund telashet për ish-mesfushorin e Atletiko Madritit, Arda Turan. Turan po shfaqet gjithmonë.

VIDEO-FOTO/ Nuk është vetëm e bukur, shikoni çfarë i bën topit kjo vajzë

Nuk është vetëm e bukur, shikoni çfarë i bën topit kjo vajzë Jessica Franceschetti njihet.

Ronaldo akuzohet për abuzim seksual, flet modelja e njohur: Jam e habitur, ja çfarë bënte kur ishte i lidhur me mua (VIDEO-FOTO)

Kristiano Ronaldo ka qenë në qendër të vëmendjes në javët e fundit rreth një skandali.

FOTO/ E dashura ia kalon me fansa në Instagram, futbollisti i njohur i fut një shpullë by***

Meqë e dashura e tij arriti 1.1 milion ndjekës në Instagram, Javier Hernandez e uroi.

Ronaldo paska qenë i keq fare! Mësoni çfarë gjërash të pista ka bërë me këto 3 femra

Ronaldo paska qenë i keq fare! Mësoni çfarë gjërash të pista ka bërë me këto.

Nuk e paskemi ditur! Ylli i Interit paska një motër super-seksi (VIDEO-FOTO)

Ema Brozovic ka fituar popullariteti falë sensualitetit të saj por, sigurisht edhe të vëllait të.

VIDEO-FOTO/ Ai është një super-futbollist, por shikojani pak si e ka të dashurën

Në ndeshjen e fundit në Ligën e Kampionëve tregoi një super-formë. Por ajo që marrë.

Një tjetër femër shfaqet në jetën e Ronaldos? Ja çfarë kërkon ajo!

Ajo quhet Tanya Mityushina dhe është një nga modelet seksi që janë futur në botën.