Prag fushate, qeveria kujtohet për investimet e papërfunduara në Shkodër!

Drejtoresha e Autoritetit Rrugor Shqiptar, Sonila Qato ka inspektuar së bashku me inxhinierët e ARRSH-së,.

PS-ja nis “telenovelën” në Shkodër, episodi i radhës në prag të zgjedhjeve do ju shkrijë së qeshuri

Sa herë afrojnë zgjedhjet, socialistët kujtohen se ekziston edhe Shkodra duke mobilizuar të gjitha strukturat..

ZRPP s’e pranon “humbjen” e Valdrin-it, ky është detaji që “i nxjerr zbuluar”

Megjithëse prej 2 javësh ka marrë detyrën e prefektit të qarkut Shkodër, zyra e regjistrimit.

“Voltana na rren tan vitin, ministrat me sezone”/ Mesazhi i shkodranit që s’i hiqet as një pikë e presje

“Erdhen na pane dhe asnje zgjidhje nuk morem. Turpi e faqja e zeze e njeres.

Rrugët e lëna rrugëve! Afati ka përfunduar, të gjithë heshtin për Shirokën

Do te duhej qe sot se paku punimet te ishin drejt fundit ose investimit ti.

Voltana del kundër Lulzim Bashës

Ka zgjedhur te dale jashte rreshti duke e kundershtuar publikisht vendimin e Lulzim Bashes, edhe.

Zbulohen të fortët e Shkodrës, bëjnë ligjin te Vllaznia me bekimin e Voltana Ademit

Situata në Shkodër është pak të thuash ska ndaloze! Kër cënimet drejt trajnerit Agim Canaj.

Prefekti i ri nis “sfidën”/ Gara për bashkinë nuk është e lehtë, Pjetri kërkon promovimin

Valdrin Pjetri po “sfidon” Voltana Ademin dhe partinë demokratike, ku pak ditë pas prezantimit në.

Pak përpara se të lërë karrigen, Voltana hap tenderin 41 mln lekë për kontenierë mbeturinash

Shkodra po noton çdo ditë në mbeturina, e ku situata sa vjen dhe njeh vetëm.

Të frikësuar deri në palcë nga Vettingu, gjyqtarët e Shkodrës nisin manovrat

Muaji shkurt pritet te nise i ethshem per nje pjese te gjyqtareve te Shkodres te.