“Keni kohë deri në Maj…” zbulohet urdhëri i prerë i Ramës për Shkodrën

Brenda muajit Maj 2019 duhet të përfundojë By Pass-i i Shkodres, rruga e Velipojës (pjesa.

Dalin emrat/ Ja kush janë kandidatët e mundshëm të PD për kryetar bashkie në Shkodër

Demokratët e Shkodres janë gjithë sy e veshë plot antkh drejt selisë blu, aty ku.

PD Shkodër “mpreh shpatën për situatën”, ja si po përfitojnë nga protesta madhështore e studentëve

Studentët kanë qënë të qartë në qendrimet e tyre se nuk e duan politikën tu.

Porosia e Voltana Ademit: Të gjithë në shërbim të protestës së opozitës në Tiranë

Nën kamuflazhin e zhvillimit të mbledhjes së këshillit bashkiak që do të kalojë për miratim.

Protesta e studentëve po shkund qeverinë, ku ka humbur profesor Romeo Gurakuqi?

Përpara se të vishte kostumin e deputetit, Romeo Gurakuqi ishte një nga ithtarët e sistemit.

Voltana Ademi kërcënon punonjësit: I dua të gjithë shesh, të duket si reagim qytetar ndaj…

Në mënyrë skandaloze prej 1 jave me detyrim punonjësit e bashkisë Shkodër dhe institucioneve të.

Ekskluzive/ Flasin turistët e bllokuar në Theth: Respekt për banorët e zonës, na shpëtuan jetën

Pak ditë më parë dy turistë humbën në Theth të Dukagjinit në Shkodër dhe ata.

Burimet: Romeo Gurakuqi shkon me hartë tek Basha dhe i jep mend kë duhet të largojë nga PD

Partia Demokratike e Shkodrës është futur në procesin e zgjedhjeve dhe tashmë të gjithë kërkojnë.

Vota e demokratëve “djeg” plotësisht Ademin! Humb edhe krahu i djathtë i saj, nënkryetari i bashkisë Dritan Meta

Demokratet e Shkodres i japin përcëllimin final Voltana Ademit në garën për kryetar të grupseksioneve.

Tirana më afër Shkodrës, por autostrada e re na rrjep xhepat! Shihni vlerën marramendëse

Pas shpalljes fituese në garën për ndërtimin e segmentit rrugor Milot –Balldre, kompania fituese pritet.