Ekskluzive/ Flasin turistët e bllokuar në Theth: Respekt për banorët e zonës, na shpëtuan jetën

Pak ditë më parë dy turistë humbën në Theth të Dukagjinit në Shkodër dhe ata.

Burimet: Romeo Gurakuqi shkon me hartë tek Basha dhe i jep mend kë duhet të largojë nga PD

Partia Demokratike e Shkodrës është futur në procesin e zgjedhjeve dhe tashmë të gjithë kërkojnë.

Vota e demokratëve “djeg” plotësisht Ademin! Humb edhe krahu i djathtë i saj, nënkryetari i bashkisë Dritan Meta

Demokratet e Shkodres i japin përcëllimin final Voltana Ademit në garën për kryetar të grupseksioneve.

Tirana më afër Shkodrës, por autostrada e re na rrjep xhepat! Shihni vlerën marramendëse

Pas shpalljes fituese në garën për ndërtimin e segmentit rrugor Milot –Balldre, kompania fituese pritet.

Më shumë opozitë bëjnë mediat se PS Shkodër, pas ikjes së kryetarit partia futet në kaos

Shkarkimi i kryetarit te deges lokale te PS Shkoder Arvit Osja, fut ne krize emrash.

Nga batuta pikante e Ramiz Çobës, tek “zhdukja” e Romeos, ja prapaskenat e zgjedhjeve në PD Shkodër

Çudite nuk kane fund ne partine demokratike. Gjate mbledhjes se kryesise kete te merkure, pjese.

Malësia e Madhe, bashkia që “noton” në probleme! Në pikëpyetje mandati i dytë i Marinaj?!

E quan sukses rilindjen rurale të qeverisë, që qendrën e Koplikut dhe gjimnazin “Sherif Hoxha”.

Partia shkërmoqi Voltanen në zgjedhje, zbulohet lëvizja surprizë e kryebashkiakes

Duket se humbjen e thellë të pësuar në zgjedhjet për kryetar të grup-seksioneve të PD-së,.

Priten arrestime të pedagogëve në Universitetin Luigj Gurakuqi

Krimet e renda paralajmeruan kete te hene nje vale te re arrestimesh ne vend, duke.

Mjeku i Shkodrës bën denoncimin tronditës: Ju tregoj çfarë po ndodh në këtë spital

Reforma e ministrise se shendetesise me sistemin spitalor pa frike mund te quhet si nje.