Më shumë opozitë bëjnë mediat se PS Shkodër, pas ikjes së kryetarit partia futet në kaos

Shkarkimi i kryetarit te deges lokale te PS Shkoder Arvit Osja, fut ne krize emrash.

Nga batuta pikante e Ramiz Çobës, tek “zhdukja” e Romeos, ja prapaskenat e zgjedhjeve në PD Shkodër

Çudite nuk kane fund ne partine demokratike. Gjate mbledhjes se kryesise kete te merkure, pjese.

Malësia e Madhe, bashkia që “noton” në probleme! Në pikëpyetje mandati i dytë i Marinaj?!

E quan sukses rilindjen rurale të qeverisë, që qendrën e Koplikut dhe gjimnazin “Sherif Hoxha”.

Partia shkërmoqi Voltanen në zgjedhje, zbulohet lëvizja surprizë e kryebashkiakes

Duket se humbjen e thellë të pësuar në zgjedhjet për kryetar të grup-seksioneve të PD-së,.

Priten arrestime të pedagogëve në Universitetin Luigj Gurakuqi

Krimet e renda paralajmeruan kete te hene nje vale te re arrestimesh ne vend, duke.

Mjeku i Shkodrës bën denoncimin tronditës: Ju tregoj çfarë po ndodh në këtë spital

Reforma e ministrise se shendetesise me sistemin spitalor pa frike mund te quhet si nje.

Romeo zgjohet me shpatë dhe “pret” kokat e të vetëve. Ramës “lufte” me statuse facebook-u!

Lulzim Basha po perdor historianet e kthyer ne deputet per te sulmuar figurat qendrore te.

E kush do ta mendonte se ky person do e bënte Voltanen të rrijë gati-tu…

Pak kush e kishte menduar se një emer do t’i ndryshonte kursin Voltana Ademit. Mjaftoi.

Shkodranët i drejtohen Senida Mesit: E mban mend çfarë na premtove? Ku i ke?

1 vit më parë me zë dhe figurë ju premtoi zgjidhje banorëve të Luguçezmes lidhur.

Voltana bën zbulimin e madh: Lokalet në mes të pedonales qenkan pa leje!

Skandalet me veprimet e Voltana Ademit nuk kane fund. Ne kuader te nismes per lirimin.