Ana e errët e gjeniut të “Apple”, vajza rrëfen sekretet: Para se të më tha…

Meskiniteti dhe dashakeqësia e Steve Jobs-it si kompleksitet i gjenialiteti dhe aftësisë së tij drejtuese.

Nuk e kishim ditur, ky frut solli lindjen e Cosa Nostra-s në Siçili

Nga Ola Olsson Mafia siçiliane është ndoshta sot organizata më e famshme kriminale në botë..

Zbuloni sekretet tuaja falë shkencës së numrave, do ngeleni të habitur

Numerologjia është konsideruar shkencë më vete për sa i përket parashikimeve apo karakteristikave. Numrat nuk.

Lidhja treshe që po ‘çmend’ rrjetin, fatlumi që bashkëjeton me dy femra që e duan njëra-tjetrën

Kanë 10 vjet që jetojnë së bashku dhe kanë dy fëmijë, por nuk janë mjaftuar.

Çmendet shoferi i Mercedesit, ndiqet nga dhjetëra policë e helikopterë në aeroport (VIDEO)

Kjo situatë nuk është një ditë tipike në Aeroportin Ndërkombëtar të Lionit, pasi një automjet.

Habit Mister Bean: Nuk më pëlqen… puna që bëj!

Aktori i njohur britanik i humorit, Rowan Atkinson thotë se ai nuk është një tifoz.

E shkruar në dorë që nga lindja: Sa fëmijë do të keni dhe a do të jenë të shëndetshëm!

Ekspertët thonë që hiromantia mund të parashikojë madje, edhe të ardhmen e largët, vdekjet e.

“Shkodra në mëngjese”, përshkrimi fantastik në poezinë e Ernest Koliqit

Këndojnë bashkë në mëngjese pesë kumbonare, këndojnë në ajri mbi Shkodër ende fjetë: mbi Maranaj.

Miliarderi Musk tymos hashash live por ja çfarë po ndodh me Teslan (VIDEO)

Aksionet e Teslës kanë rënë në nivelin më të ulët të dy viteve të fundit.

Kjo është bisha “Aurus”, e dini sa kushton dhe kush do jetë lideri që do e blejë

Një makinë e re luksoze ruse presidenciale u paraqit të mërkurën në Sallonin Ndërkombëtar të.