Bie Instagram, alarmohen përdoruesit në gjithë botën

Rrjeti më i popullarizuar në botë, Instagram ka ndaluar së funksionuari për disa minuta për.

Të bëhesh i padukshëm nuk është më një ëndërr (Video)

Kur është fjala për mbulesë të padukshme, gjëja e parë që iu bie ndërmend njerëzve.

Diçka e tmerrshme po ndodh me “Facebook”-un tuaj, për 2 dollarë tani mund…

Money Guru është kompania e cila me anë të një hetimi në “dark web”, që.

Njihuni me çiftin shqiptar që marrin fitime të majme nga Instagram

Ata janë tre. Olta, Andi dhe Aura. Janë një familje e vogël, mjaft e bukur,.

Çfarë po ndodh? Sulmohen mbi 50 milionë llogari të Facebook

Mbi 50 milionë llogari të rrjetit sociale Facebook janë kompromentuar kanë bërë me dije drejtuesit.

Kjo është shpikja e së ardhmes, tani do qëndroni tamam në ajër

Prej kur është shpikur aeroplani, njerëzit kanë “luftuar” për një vend afër dritares në aeroplan..

Instagram surprizon përdoruesit, sjell një opsion të ri

Rrjeti gjigant i fotografive, Instagram ka bashkëpunuar me Giphy për të sjellë një opsion të.

Apple lëshon iOS 12 për të gjithë, përshpejton iPhone-at

Versioni zyrtar i iOS 12 është lëshuar nga Apple për të gjithë – dhe është.

Zbulohet materiali më i fortë ndonjëherë, ka formën e makaronave të përdredhura

Materiali më i fortë i zbuluar ndonjëherë fshihet në kozmos dhe ka një strukturë të.

Çudirat e inteligjencës artificiale, krijon video bazuar në pak foto

Inteligjenca artificiale është në gjendje të krijojë gjithë sekuencën e një videoje duke u bazuar.