Ja pse këta tre telefona Android mund ta tejkalojnë iPhone XS

Të gjithë po flasin për atë se sa të mrekullueshëm janë iPhone-ët e ri XS.

Ferrari prezanton “përbindëshin” e shpejtësisë

Ferrari duket se rezervon gjithnjë surpriza. Së fundmi, “gjigandi” i makinave ka prezantuar atë që.

Robotët inteligjentë rrezikojnë të kenë paragjykime, ashtu si njeriu

Inteligjenca artificiale bëhet gjithnjë e më njerëzore, si në të mirë edhe në të keqe..

Shkenca habit botën, floriri nuk është metali më i shtrenjtë në botë, renditja…

Ndryshe nga sa mendojnë shumica, ari nuk është metali më i shtrenjtë në botë. Në.

BMW prezanton të ardhmen: Vision iNext (FOTO)

BMW ka prezantuar Vision iNext, makinën e saj të së ardhmes. Prototipi SUV është zbuluar.

Çmimet ekstreme të Apple, ja sa kushton iPhone Xs Max në Europë

Fakti që iPhonet po shtrenjtohen çdo herë e më shumë ka ngjallur shumë diskutime në.

Projekti Secret zbulon atë që se kishit parë deri më sot

Një projekt i qeverisë së SECRET-it është ekspozuar nga një pilot amerikan, që zbulon një.

Ana e errët e gjeniut të “Apple”, vajza rrëfen sekretet: Para se të më tha…

Meskiniteti dhe dashakeqësia e Steve Jobs-it si kompleksitet i gjenialiteti dhe aftësisë së tij drejtuese.

Kjo nuk pritej, miliona përdorues do të mbeten pa internet

Një lajm i keq vjen për të gjithë përdoruesit e internetit. Në datën 11 tetor.

iPhone XR ka jetëgjatësinë e baterisë më të mirë se cilido iPhone tjetër, ja pse

iPhone XR i ri ka një rezolucion të ekranit prej 828×1792 pikselë, duke rikthyer densitetin.