Kjo nuk pritej, miliona përdorues do të mbeten pa internet

Një lajm i keq vjen për të gjithë përdoruesit e internetit. Në datën 11 tetor.

iPhone XR ka jetëgjatësinë e baterisë më të mirë se cilido iPhone tjetër, ja pse

iPhone XR i ri ka një rezolucion të ekranit prej 828×1792 pikselë, duke rikthyer densitetin.

Prezantohen modelet e reja të iPhone (Video)

Ky telefon, sipas shefit të kompanisë, Tim Cook, është telefoni më i avancuar që ka.

E dinit? Ky është i vetmi profil që nuk mund t’i bëni bllok në Facebook

Sigurisht që opsionin bllok e kemi përdorur të gjithë, për një arsye apo tjetër. Por.

Njoftimi i papritur nga Google: Për një internet më të sigurt, ja çfarë duhet të bëni

A mund të ekzistojë uebi pa adresat e internetit? Dhe sikur të jetë e mundur,.

Shfaqen pamjet e para të iPhone-it të lirë për këtë vit, iPhone Xc

Duket sikur tani kemi disa detaje të reja të rrjedhura të iPhone 6.1 inç, që.

Ashtu si Uollverin, plagët shërohen duke përshpejtuar rigjenerimin e qelizave

Mitiku Uollverin nuk është më i vetmi që di si të shërojë plagët duke rigjeneruar.

Instagrami u vjen në ndihmë familjeve, ky është portali i ri prindëror

Instagrami lançoi një seksion të ri të orientuar për prindërit të sajtit të saj të.

Këtë telefon nuk e keni parë asnjëherë, ka pesë kamera të pasme

Ajo që HMD ka përgatitur me telefonin e ardhshëm Nokia mund tu duket e pabesueshme..

Instagrami do të vijë me një risi që do çmendë vajzat

Instagrami është një nga rrjetet sociale që po përdoret gjithmonë dhe më shumë dhe po.