Zbulohet misteri shumë shekullor, arsyet e vërteta pse u ndërtuan Piramidat

Shumë studiues menduan se varret egjiptiane u ndërtuan për të nxjerrë në pah madhështinë e.

Shkencëtarët flasin hapur: Ja në cilin planet jetojnë UFO-t

Jeta mund të jetë duke lulëzuar në një numër botësh oqeanike në sistemin tonë diellor..

Mos harxhoni kohë kot, ja si të fitoni para nga Instagram

Pjesa më e madhe e njerëzve e përdorin Instagram-in për të postuar foto nga jeta.

E pabesueshme, shkencëtarët kanë zbuluar atë që fshihet në trurin e njeriut

Në tru fshihet një orë biologjike që etiketon eksperiencat tona të përditshme, duke i shënuar.

Zbulimi i fundit/ NASA ka gjetur objektin misterioz miliona kilometra larg

Horizonti i ri është në rrugën e tij drejt rripit të Kuiper, ku objekti i.

Çfarë ndodh me llogaritë në rrjetet sociale kur njeriu vdes?

Vdekja e një personi të dashur ka qenë gjithnjë një moment i vështirë, por me.

Këtë gjë se dinit, mes kafkës dhe trurit tonë shkencëtarët kanë zbuluar…

Deri më tani besohej se kur prodhohej një inflamacion në tru (i shkaktuar nga një.

Uauu, Facebook na sjell diçka të re, nuk do ta besoni çfarë ofron shërbimi i ri

Facebook njoftoi sot se do të shpërndajë në të gjithë botën shërbimin e tij të.

Ndryshimi i madh i “Whatsapp”, ja çfarë pritet të ndodhë nga 12 nëntori. Bëhuni gati!

Aplikacioni “Whatsapp” do të pësojë ndryshime. Kompania ka njoftuar se duke filluar nga 12 nëntori,.

Çfarë do ndodhë sonte? Një asteroid më i madh se Piramida e Keopsit do prekë Tokën

Një asteroid i madh sa dy avionë Boing dhe me shpejtësi  32 mijë kilometra në.