Këtë gjë se dinit, mes kafkës dhe trurit tonë shkencëtarët kanë zbuluar…

Deri më tani besohej se kur prodhohej një inflamacion në tru (i shkaktuar nga një.

Uauu, Facebook na sjell diçka të re, nuk do ta besoni çfarë ofron shërbimi i ri

Facebook njoftoi sot se do të shpërndajë në të gjithë botën shërbimin e tij të.

Ndryshimi i madh i “Whatsapp”, ja çfarë pritet të ndodhë nga 12 nëntori. Bëhuni gati!

Aplikacioni “Whatsapp” do të pësojë ndryshime. Kompania ka njoftuar se duke filluar nga 12 nëntori,.

Çfarë do ndodhë sonte? Një asteroid më i madh se Piramida e Keopsit do prekë Tokën

Një asteroid i madh sa dy avionë Boing dhe me shpejtësi  32 mijë kilometra në.

Granit Gjana, sipërmarrës në fushën e IT, mesazh për të rinjtë

Të hysh në botën e biznesit kërkon ide dhe guxim. Granit Gjana është një nga.

Fshijeni historikun sa të doni, por shikoni çfarë bën Google për t’ju përgjuar

Edhe pse ju mund të kujdeseni të fshini historikun e Google, motorio i kerkimit vazhdon.

Samsung na dha lajmin fantastik, karikuesit e saj nga sot e tutje do bëjnë mrekullinë

Nje nga problemet me te medha te telefonave te zgjuar eshte se duhet te rrish.

Lajme të këqija nga WhatsApp/ Nëse keni këtë telefon nuk do ta përdorni dot më aplikacionin

Të gjithë jemi familjarizuar me WhatsApp dhe kur lexojmë këtë lajmë nuk na vjen aspak.

E morët vesh o njerëz? Vendimi më i fundit nga Facebook: Nga 21 Qershori…

Rrjeti gjigand Facebook ka vendosur kufizime të reja lidhur me shfaqjen e reklamave për aksesorët.

Bie Whatsapp, mijëra përdorues ngecen…

Pas problemeve që kishte mengjesin e sotem, WhatsApp është rikthyer per mijera përdorues qe sipas.