E pabesueshme! Ky njeri sapo bëri kërcënimin rekord të të gjitha kohërave! (VIDEO)

Kërcim si ky zor se keni parë ndonjëherë. Gjimnasti Ashley Watson hyri në Librin Gines.

VIDEO/ Kinezët bëjnë spektakël! Projekti që ka mahnitur botën

Autostrada e re që lidh qytetet e Chengdu dhe Liangshan në Kinë duket një mrekulli.

VIDEO/ Shkon në ishullin e ndaluar për tu dhënë banorëve mesazhin e mirë, ata e ekzekutojnë!

Ai ëndërronte për konvertimin e fisit të njerëzve indigjenë që jetojnë në ishullin e Sentinelit.

Kjo VIDEO është e madhe fare/ Hajduti tenton ta vjedhë, por vajza e bën për të qarë!

Hajduti u përpoq të vjedhë personin e gabuar. ‘Preja’ e tij, në të vërtetë, është.

VIDEO/ Gol nga porta në portë, kjo është një nga rastet që ndodhin rrallë në futboll!

Një gol sensacional është shënuar miqësore Jordani-Indi. Portieri i Jordanit, Amer Shafi Mahmoud Sabbah, do.

Të ikësh si Pirua i Epirit, fatkeqësia e madhe që i ndodhi kësaj gruaje filmohet nga kamera (VIDEO)

Imazhe të frikshme vijnë nga qyteti i Almaty, në Kazakistan. Pamjet janë marrë nga një.

VIDEO/ Po raportonte për ndeshjen, gazetares i ndodh e papritura e madhe

Të papriturat për gazetarët janë pjesë e detyrës së tyre, madje edhe kur raportojnë për.

Kujdes kur hidhni plehra nga makina! Mund ta pësoni keq si ky person. Pamjet që u kthyen në virale (VIDEO)

Pamjet që shihni më poshtë janë kthyer në virale. Në to shihet disa makina njëra.

VIDEO-FOTO/ Gjendet në fund të detit anija e mallkuar, misteri i fundosjes 90 vite më parë

Një anije, e cila u mbyt me 16 jetë të humbura, është gjetur 90 vjet.

Vaj me gjysmë çmimi/ Njerëzit sillen si kafshë për të përfituar nga oferta. Pamjet që po bëjnë namin!

Vaj me gjysme çmimi, kaq mjafton për të ‘çmendur’ konsumatorët. Kjo ka ndodhur në Palermo.