VIDEO +18/ Hidhen nga shkëmbi, por njërit nuk i hapet parashuta dhe ndodh tragjedia e madhe!

Pamjet e një ngjarjeje tragjike të ndodhur së fundmi, janë kthyer në virale në rrjet..

VIDEO/ Burri i shpëtoi jetën, macja bën veprimin si të ishte një njeri! Shumë e habitshme

Ryan Coleman është një zjarrfikës nga Departamenti i Zjarrfikësve të Luginës së Fairvieë, i impenjuar.

VIDEO/ Hipopotami kundër luanit, e pabesueshme kush del fitimtar!

Megjithëse në fushë janë dy nga kafshët më të frikshme, beteja në fakt përfundon pa.

VIDEO/ Kujdes, ja teknika se si vidhen njerëzit

Nëse jeni në një vend të populluar duhet të bëni kujdes që çantën apo xhepat.

VIDEO/ Përplaset nga dy kamionë, e pabesueshme se si arrin të mbijetojë. Pamjet dramatike

Në këtë video shikoni një person me motor i cili goditet nga një kamion. Por,.

VIDEO/ A kanë cipë këta? Çifti filmohet duke e bërë në mes të sheshit!

Një çift është filmuar duke kryer marrëdhënie në një stacion autobusi. Një nënë e re.

UAU! Një peshkaqen në fazat e para të jetës, filmohet pamjet e rralla (VIDEO)

Një grup ekspertësh kanë filmuar pamje të rralla të një peshkaqeni në fazat e para.

VIDEO/ Iu anulua fluturimi, ky burrë bën veprimin e papritur në mes të aeroportit

Një veprim i papritur ai i bërë nga një udhëtar, të cilit iu anulua fluturimi..

Duket si tru njeriu! Krijesa që ka tmerruar banorët (VIDEO)

“Përbindëshi i krimbave” është quajtur krijesa e filmuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, pamjet.

Ka tre fëmijë, por është një ‘super-pjeshkë’! Mësoni sekretet e saj të bukurisë