Ministri italian sulmon edhe Higuainin: Më vjen turp nga ai që paguhet miliona euro dhe…

Matteo Salvini, ministri i Brendshëm i Italisë, njëkohësisht edhe zv/kryministër, nuk ka kursyer as Gongalo.

Monica tregon aferën me ish-Presidentin amerikan: Si u q… në banjo, më la shenja sper*** në fustan

Monica Lewinsky u bë e njohur për aferën me ish-Presidentin e Shteteve të Bashkuara të.

VIDEO/ Kujdes nga gjarpri! Do qeshni me lot me këto pamje

Kujdes nga gjarpri! Kjo frazë dhe një gjarpër lodër i ngjitur në rrobat e tyre,.

VIDEO/ Ndodh grabitja, reagimi i këtij njeriu është i paparë fare!

Dikush hyn i armatosur në bar. Të gjithë të frikësuar shtrihen në dysheme. Megjithatë, është.

VIDEO/ Tigri i ndjek këmba këmbës, turistët tmerrohen fare. Ja ç’ndodhi më pas

Momente tmerri kanë kaluar disa turistë, teksa nën bordin e një makine në lëvizje në.

VIDEO/ Peshkon kallamarin gjigand, por surpriza vjen më pas!

Jarrad Edwards, 35 vjeç, po peshkonte në brigjet e Adelaidës, Australi. Surpriza e madhe erdhi.

VIDEO/ Gruaja humb jetën, qeni bën gjestin që do t’iu prekë në shpirt

Mediat kineze tregojnë historinë e një qeni aq besnik ndaj zonjës së tij, se e.

VIDEO/ Në taksi me bishën, pamjet që kanë bërë namin në rrjet

Një taksist në Rusi ndau një video të një pasagjeri të pazakontë në sedijen e.

VIDEO/ Spektakli i natyrës që shihet rrallë në jetë. Mos e humbisni!

“Vallëzimi i zogjve” është titulluar video e shpërndarë në rrjetet sociale, e që ka bërë.

VIDEO/ Për të pastruar xhamat, kjo grua rrezikon jetën! A është në vetë vallë?

Të rrezikosh jetën për të pastruar xhamat e jashtëm që mbyllin ballkonin. Për këdo, kjo.