Tomi dhe Xheri në jetën reale, kjo video do t’iu shkrijë së qeshuri

Tomi dhe Xheri, por në jetën reale. Kështu është përshkruar kjo video që është kthyer.

VIDEO – Pitoni mbërthen majmunin! Fëmijët ndërhyjnë për ta shpëtuar dhe …/ Pamjet e frikshme

Një majmun që e ka punën pisk përballë një krijese të pamëshirshme siç është gjarpri..

VIDEO/ Bën aktin heroik në ndeshje, pastaj feston si i çmendur me tifozët. Pamjet emocionuese

Një lojtari i skuadrës së futbollit amerikan, Kansas City Chiefs, shënoi një pikë spektakolare gjatë.

Pamje të rënda/ Si zhvillohet beteja për mbijetesë mes gjarprit dhe miut (Video)

Pamje mbreslënëse vijnë nga Natonal Geografic: Një gjarpër i species “Gaboon viper” që gjuan një.

VIDEO/ Pluhuri përpin qytetin, pamjet e rralla të filmuara pak ditë më parë

Videoja, e filmuar pak ditë më parë, tregon një mur mbresëlënës pluhuri të kuq që.

VIDEO/ Portieri tenton driblimin, por turpërohet keq fare, pamjet që bënë xhiron e rrjetit

Gu Chao, portieri Jiangsu Suning, ka bërë një gafë sensacionale gjatë ndeshjes kundër Shandong Luneng..

VIDEO/ Modelja me bikini flirton me të dashurin e vajzës teksa ajo e shikon, fundi është i papritur për të gjithë!

Një vajzë e cila kishte dyshime mbi besnikërinë e të dashurit të saj, punësoi një.

“Vij nga viti 3.700 dhe ju rrëfej luftën e frikshme që do të ndodhë”

Një person i cili pretendon se ka udhëtuar në kohë, thotë se, ka ardhur nga.

VIDEO/ Drama në cirk, luani sulmon vajzën e vogël

Imazhet e tmerrshme vijnë nga Rusia. Gjatë një shfaqje në një cirk në fshatin Uspenskoye,.

VIDEO/ Filmohet “oktapodi elefant”, kafsha misterioze që jeton në fund të detit

Në bregun e Kalifornisë, hulumtuesit nga Ev Nautilus (një anije që eksploron fundin e oqeanit).