Çifti më i ri i showbizit. Dy këngëtarët e njohur fotografohen bashkë si “dy pëllumba”

Kanë qenë së fundmi në qendër të vëmendjes pas thashethemeve se kanë nisur një lidhje dhe siç duket qenka mëse e vërtetë. Camila Cabello dhe Shawn Mendes janë çifti më i ri i showbizit.

Kanë qenë së fundmi në qendër të vëmendjes pas thashethemeve se kanë nisur një lidhje dhe siç duket qenka mëse e vërtetë. Camila Cabello dhe Shawn Mendes janë çifti më i ri i showbizit.

Lidhjen e tyre e ka konfirmuar edhe një foto ku çifti shfaqen të përqafuar buzë pishinës.

Lidhja e tyre ka nisur vjen vetëm pak ditë pas publikimit të videoklipit “Senorita”, ku Camila dhe Shawn shfaqen në momente shumë tenxehta, shkruan Xing.