“Çmendet” Ronaldo, shënon super-gol ndaj Ajax

Ajaxi dhe Juventusi po zhvillojnë mes tyre ndeshjen e parë çerekfinale të Ligës së Kampioneve.

Cristiano Ronaldo, i cili ishte në dyshim para ndeshjes, në fund të pjesës së parë shënon me kokë, duke kaluar Juventusin në avantazh.

Portugezi shfrytëzoi një top fantastik nga Cancelo.

 

https://platform.twitter.com/widgets.js