Ç’po ndodh në Laç? I moshuari ‘pëqafon’ Ramën, por ja si reagojnë truprojat e Kryeministrit, s’pyesin as për dhim.bje e as për kamerat…

Teksa shkoi në Laç për të vizituar  banorët e prekur nga tërmeti, një incident është shënuar kur një i moshuar ka përqafuar Kryeministrin Rama.

Në një moment një qytetar ka përqafuar Ramën, por truprojat e tij i kanë hequr dorën dhe kanë tentuar ta largojnë.

Po ashtu dhe Rama edhe pse nuk sqaroi banorin u largua dhe banori u mor nga ekipi i tij. Për qytetarin nga Laçi që kishte dhe probleme shëndetësore u premtua se do e dërgonin në hotel, që të merrte ushqim dhe ilaçet që i nevojiten.

Videon e gjeni te linku më poshtë:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=KNEgQ1aMfkE&feature=emb_logo