“Dëgjova britma dhe dola nxitimthi”, burri kap çiftin duke bërë s*ks në makinë, jashtë shtëpisë së tij: Na tm.erruan fëmijët

Një çift i papërgjegjshëm ka vendosur që çastet in.time t’i kalojë në një vend publik, e madje jashtë ambienteve të një banese.

Çifti kishte parkuar makinën jashtë ambienteve të një banese, në Kaliforni, dhe kishte nisur të bënte se.ks në të, duke mbajtur edhe xhamin e makinës hapur, në mes të ditës dhe në një rrugë të populluar.

Sipas mediave britanike, roja i banesës pasi ka dëgjuar britmat e një femre ka dalë të shohë se ç’kishte ngjarë, por është përballur me pamjen e shëmtuar.

Ai ka thënë se menjëherë i kishte filmuar dhe më pas u kishte kërkuar që të largoheshin, ndërsa shtoi se në atë momente aty pranë kishin kaluar edhe gra me fëmijë.

“Kam dëgjuar një britmë vërtetë me zë të lartë dhe jam habitur që fqinjët e mi nuk i kishin dëgjuar, na tm.erruan fëmijët”, është shprehur ai i shqetësuar për aktin e tu.rpshëm.

Videon e gjeni duke ndjekur linkun e “The Sun”-  Moment randy couple are caught having vigorous sex on back seat of car as parents with kids walk past