“Dhëmbë për dhëmbë”/ Enca i kthehet keq Trejsi Sejdinit

Trejsi Sejdini është një prej vajzave më të komentuara në showbizin shqiptar.

Gjatë një interviste i është përgjigjur pyetjeve nga publiku. Një ndjekës i kishte drejtuar pyetjen nëse ishte edhe ajo e vir*gjër si Enca…

“Sa është një Enca janë tre Trejsa ..qysh mund të mos jetë e virgjër Enca. Kush e mban krik Encën?”, tha ajo.

Por këngëtarja nuk ia ka lënë mangut dhe i është përgjigjur me një video në Instagram duke kënduar.

Enca thotë: “Roses are red, violets are blue, you are a hoe and we all hate you (Trëndafilat janë të kuq, manushaqet janë blu, ti je k*rvë dhe të gjithë të urrejmë).”