Djali i Adelina Ismajlit është rritur kaq shumë, por flokët e tij të heqin trurin

Një grua e bukur dhe e zgjuar e cila pavarësisht se u bë nënë, duket joshëse si çdoherë.

Adelina është bërë shumë aktive si në skenë ashtu edhe në rrjetet sociale kohët e fundit.
Është ndër këngëtaret e cila që nga fillimi i karrierës hyri në zemrat e publikut të gjerë dhe pavarësisht pauzës 9-vjeçare, u rikthye fuqishëm në skenë.

Por me gjithë obligimet e shumta në karrierë, Adelina i kushton shumë kohë familjes, veçanërisht djalit të saj Uliksit.

E kësaj here shihet sa bukur e ka veshur bukuroshin e saj, ndërsa flokët e tij kaçurrela marrin gjithë vëmendjen. Me sa duket i ka ngjarë të ëmës.