“Do humbisni gjithçka, do shkëputemi nga realiteti”, Meri paralajmëron këtë shenjë

Astrologia Meri Shehu ka publikuar horoskopin ditën e sotme, ndërsa ka paralajmëruar se do të ketë shumë surpriza për disa shenja horoskopi.

Në parashikimin e publikuar Meri flet lidhur me bashkëpunimet dhe takimet që do mund të kenë disa shenja.

Parashikimi:

Dashi
Nje ceshtje juaja personale dhe pune do familjarizohet dhe do gjeni aleate apo mbeshtetje deri diku Por duhet te hiqni dore nga nje enderr dhe te pershtateni me realitetin

Demi
Sot Hena ne shenjen tuaj ju therret per bashkepunime dhe takime te rendesihme Nuk do keni lajme te mira per nje ceshtje karriere apo personale DO behet dicka tjeter komplet nga ato qe keni planifikuar

Binjaket
Do jeni te shkeputur nga realitieti megjithese per here te pare do keni njdjenja dhe mendime me te perparuara Atehere kur ju doni te ndryshoni bota ju luan bllofin

Gaforrja
Mund te gjeni ngrohtesi dhe sihuri ne nje perzence femerore dhe te filloni nja bashkepunim apo lodhje te sigurt large aventurave

Luani
Sot do zgjidhni dike qe ju flet qarte dhe ka konkretisht gjera ne dore per momentin Planet e bukura dhe endrrat per te ardhen nuk do ti pranoni apo do ju duken lux

Virgjeresha
Hena ne Dem do jete e mire per kontaktet me jashte apo ceshje ligjore Duhet te zgjidhni rrugen e rregullimit dhe jo te shpenzimit apo te perfitimit

Peshorja
Sot do donit te ishit pikerisht ne mes te qejfit flertit dhe berit te gjerave te bukura Pikerisht ne kete moment do merrni lajme per pune qe duhet ti perkushtoheni

Akrepi
Duhet te balanconi forcat ne ceshtjet dhe lumturine familjare si edhe ne punet apo bashkepunimet e reja Mos i thoni jo nje propozimi te ri sidomos ne jeten personale

Shigjetari
Fundjava e bukur i le vendin nje ndryshimi te madh qe ju pret ne ceshtje pune si edhe ne ceshtjet ekonomike ku duhet te beni nje kthese te madhe

Bricjapi
Sot bashkepunimi juaj me Demet dhe Gaforret do jete i fuqishem dhe beni cdo gje te takoheni apo te merrni inisiativa te reja

Ujori
Fama dhe karrierja vjen dhe ju gjen pa marre parasysh se ju ishit duke ndjekur nje qellim apo menyre tjeter per tja arritur

Peshqit
Dite e mire per lajme dhe surpriza ne qellimet tuaja apo ndonje aprovim ne kerkesat tuaja Ne jeten personale do kaloni nje moment heshjeje