“Do ngeleni pa kokërr leku”, Meri jep lajmin tronditës për këto shenja

Ditë jo të mira duken për shenjat e horoskopit.

“Hena eshte ne ngrenie dhe kjo ne brendesi te gjithkujt i kushtezon mundesite dhe nderkohe nje euforizem i pajustifikuar ngre koke dhe ju nxjerr zbuluar me shume sec duhet ne shume aspekte fizike pune ekonomike dheerotike. Kujdes me veshjen, me mesazhet dhe njohjet e reja ne diten e sotme”, njofton Meri. Astrologia paralajmëron disa nga shenjat të kenë kujdes pasi të ardhurat do përgjysmohen.

Dashi

Nje mungese e theksuar reale ne ceshtjet ekonomike apo ne mundesite per tu promovuar do ju lere me energji te tepruar pa mundur ta shfrytezoni

Demi

Ceshtje ligjore dhe kontakte me jashte qe fillojne edhe kushtezohen apo fillojne e nxjerrnin pengesa ne likuiditete apo pagesa

Binjaket

Shpirterisht mund te pretendonit nje plotesim por ne analizen perfundimtare shume gjera u kane ikur nga duart nuk ka mbetur as nje cerek e te gjithes

Gaforrja

Optimizmi dhe besimi tek partneret tuaj ne cift apo bashkepuntoret do zgjasin edhe disa ore dhe me pas oo kuptoni se asgje nuk ishte sic reklamohej

Luani

Puna ne diten e sotme fillimisht do duket sikur perparon por nga mesi i dites do shikoni qe ne fakt po arrini ne pergjysmimin e te ardhurave

Virgjeresha

Optimizmi dhe besimi tek partneret tuaj ne cift apo bashkepuntoret do zgjasin edhe disa ore dhe me pas do kuptoni se asgje nuk ishte sic reklamohej me ju

Peshorja

Nese beni nje shit blereje ne diten e sotme sidomos ne pasurite e patundshme do shikoni qe ajo do jete shume pak ne krahasim me ate qe mendonit

Akrepi

Do filloni te kuptoni se ne mesazhet qe keni marre apo ne planet tuaja ka dicka qe e frenon momentin apo ju ve shkopa nen rrote

Shigjetari

Sa vijne edhe me pak shikoni ne diten e sotme qe te rriten te ardhurat. Shume pergjigje negative dhe shume pak hapje me leverdi

Bricapi

Nese jeni bere oprimist sot do shikoni anen tjeter te medaljes qe kishit refuzuar ta shikonit dhe qe ju tregon ku jane pikat e dobta dhe veshtiresite reale

Ujori

Ju te pakten nese e kisht zmadhuar nje problem psikologjik me veten tuaj tashme do shikoni qe nuk ka qene kaq i madh

Peshqit

Shume premtime dhe takime te mira por ne fakt duhet te zgjidhi ato me te mirat ose numri i me te mireve do filloj te zvogelohet ndjeshem.