“Doktor nesër ka te.rror” Oficeri i RENEA-s i tregon Berishës çfarë pritet të ndodhë në Tiranë në mëngjes herët

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka publikuar denoncimin e një oficeri policie, i cili tregon se si në fshehtësi të plotë është organizuar aksioni për prishjen e disa banesave në Unazën e Re.

Edhe pse prej disa muajsh banorët e zonës protestojnë kundër projektit korruptiv, Rama dhe Rilindasit janë të vendosur të prishin banesat.

Oficeri shkruan më tej se në këtë aksion do të përfshihen edhe forcat speciale.

Ja postimi i Berishës:

Ndal dhunes terrorit dhe prishjes se banesave ne Unazen e Re! Lexoni mesazhin e oficerit dixhital. sb

Doktor mirmbrema jam oficer policie neser do shemen ca shpia tek unaza e re, sesa jane nuk e dime sakte dhe ase vendin, vetem e dime qe po behen gati qe sonte forca e nderhyrjes se shpejte dhe do jene aty qe ne 3 te mengjesit…