Doktori rus: Kjo recetë është KURA DEFINITIVE për të gjithë problemet me sytë

Një mjek i njohur rus, një oftalmolog dhe një kirurg, fuqimisht rekomandon këtë ilaç të fuqishëm. E pra, ai pretendon se ka trajtuar disa pacientë me këtë ilaç të mrekullueshëm, i cili gjithashtu u tregua shumë i dobishëm për trajtimin e presionit intraokular.

Shënim: Aspekti më i mirë i këtij ilaçi të përgatitur në shtëpi është thjeshtësia e tij për ta bërë atë. Përbërësit e tij janë lehtësisht të disponueshëm! Po, keni nevojë për aloe vera, arra, mjaltë dhe limon. Dhe më besoni, rezultatet janë të pabesueshme.

Siç e thamë, doktori rus thotë se ky ilaç do të ndihmojë në heqjen e presionit intraokular dhe në përmirësimin e vizionit tuaj. Ju vetëm duhet të ndiqni udhëzimet e thjeshta. Shumë njerëz në mbarë botën që kanë përdorur këtë recetë pohojnë se kanë arritur rezultate pozitive.

Përbërësit: 100 gr lëng aloe vera; 500 gr arra; 300 gr mjaltë; Lëng limoni (3-4 limona).

Udhëzime: Procedura është shumë e thjeshtë! Ju vetëm duhet të përzieni të gjithë përbërësit në një blender, derisa të keni një përzierje homogjene.

Si ta përdorni produktin: Ky doktor rus thotë që duhet të përdorni një lugë gjelle produkti 3 herë në ditë – 30 minuta para ngrënies. Pijeni vazhdimisht derisa të shihni përmirësime në vizionin tuaj.

Duhet ta dini se ky kompleks është i pasur me ushqyes dhe vitamina. Ai do të forcojë tërë trupin tuaj dhe do të përmirësojë shëndetin tuaj të përgjithshëm. Mbajeni në frigorifer dhe përdoreni atë në 10 ditët e ardhshme.

Shënim: Aloe vera mund të shkaktojë probleme nëse vuani nga: sëmundja akute të veshkave, çrregullimet gastrointestinale, inflamacionet në zonat intime, sëmundjet kardiovaskulare, tuberkulozi dhe hemorroidet. Aloe vera nuk duhet të jetë më e vjetër se 3 vjet.

Shpresojmë që e keni gjetur këtë artikull interesant dhe mos harroni ta ndani atë me miqtë dhe familjen tuaj. Faleminderit!