“E bëra për tim atë”, moderatorja shqiptare përlotet në emision

Mbrëmjen e sotme, e ftuar në emisionin e Rudinës ishte moderatorja Jona Spahiu, e cila u martua pak kohë më parë.

Jona u shpreh se dasmën e bëri për kuitimin e babait të saj i cili është ndare nga jeta.

Ajo u përlot teksa fliste për të atin dhe akoma më shumë e emocionoi e motra e cila i kishte dërguar një videomesazh ku i thonte se babai është shumë krenar për të.

Jona u emocionua nga fjalët e saj dhe tha se ishte e papritur për të ky videomesazh pasi e motra është e ndrojtur.