E fundit/ A.ksident i rëndë, ka të v.dekur

Një 63-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një a.ksidenti mbrëmjen e sotme në Fier.

Një automjet ka përplasur një burrë që lëvizte me biçikletë pranë Vajkanit në Fier.

Automjeti është larguar nga vendi i ngjarjes duke e lënë personin të vdekur në vend.

Viktima është identifikuar nga policia si Shpëtim Isufaj, 63 vjeç. Policia ka kryer veprimet procedurale në vend dhe është vënë në kërkim të autorit.