E FUNDIT/  I riu në panik, automjeti i tij në flakë, digjet….

Automjeti i një të riu në Durrës është djegur gjatë natës në lagjen nr.4. Ngjarja ka ndodhur në orën 20.00 dhe makina ka qenë në pronësi të 32 vjecarit SH.B.

NJOFTIMI I PLOTE

Durrës , Më datë 12.03.2019, rreth orës 20:00, në lagjen Nr 4 Durrës, automjeti në pronësi të shtetasit Sh.B., 32 vjeç, është djegur pjesërisht në pjesën e brendshme. Grupi Hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.