E rëndë/ E shtypën dhe e lanë në rrugë, ndërron jetë në spital 42-vjeçari

Nuk mundi të mbijetojë nga pla.gët.

Humb jetën 42-vjeçari që u aksidentua mesditën e sotme në qytetin e Elbasanit.

Edhe pse u dërgua në spital, Altin Bahja nuk mundi ti mbijetonte plagëve.

Kujtojmë se personi që shkaktoi aksidentin u largua menjëherë nga vendngjarja pa i dhënë ndihmën e parë.