Eni Vasili siç nuk e keni parë shpesh, ja ç’bën para punës

Gazetarja e njohur dhe moderatorja e emisionit Open e veshur tërësisht sport, jashtë kostumit që na e tregon ekrani i televizionit.

Ajo ka postuar këtë foto në profilin e saj në Instagram.

E veshur kuq e zi, ajo duket shumë në formë.