Ermal Mamaqi nxjerr foton e turpshme të të ftuarit, sonte namiii te Xing! Fansat i kujtojnë Enverin dhe…Bleonën

Alban Ramosaj është i ftuari i radhës këtë të shtunë në Xing me Ermalin. Mamaqi ka postuar në Instagram-in e tij, foton e këngëtarit që bëri shumë bujë.

Pak ditë më parë, në profilin e tij, Ramosaj kishte publikuar një fotot të tij nudo në breg të detit.

E teksa sic do javë, Mamaqi ka ftuar ndjekësit të bëjnë pyetje që do të lexohen në emission për të ftuarin, fansat kanë shfrenuar imagjinatën dhe kanë bërë pyetje nga më të ndryshmet, duke përfshirë Enver Hoxhën, madje deri tek Bleona Qerreti./ShkodraNews